با کمک گوگل، سودوکو حل کنید

با کمک گوگل، سودوکو حل کنید

گوگل نرم افزاری را عرضه کرده است که به کاربر کمک می‌کند که پس از عکس گرفتن از جدول سودوکو آن را بلافاصله حل کند

به گزارش خبرگزاری مهر، آیا شما یکی از شیفتگان حل جدول‌های عددی (سودوکو) هستید اما ممکن است که نتوانید راه حل یک عدد سخت را پیدا کنید؟ اکنون گوگل با ارائه یک برنامه جانبی به شما در حل جدول سودوکو کمک می‌کند.

کاربر پیش از استفاده از این برنامه جانبی جدید که گوگل گاگلز (Google Goggles) نام دارد باید با تلفن همراه خود از جدول یک عکس تهیه کند. سپس این برنامه، عکس جدول را به یک جدول دیجیتالی تبدیل کرده و آن را از راه اینترنت به سرور گوگل می‌فرستد. سرور بزرگ‌ترین جستجوگر دنیا در مدت چند ثانیه جدول را حل کرده و آن را برای تلفن همراه کاربر ارسال می‌کند.
[FMP poster=”http://sudoku.ir/wp-content/uploads/2012/05/Google_Goggles_gets_faster_smarter_and_solves_Sudoku_Official_Google_Mobile_Blog_thumb2.jpg” width=”550″ height=”309″]http://sudoku.ir/wp-content/uploads/2012/05/Google_Goggles_gets_faster_smarter_and_solves_Sudoku_Official_Google_Mobile_Blog.flv[/FMP]

این نرم افزار که در دو نسخه سیستم عامل‌های آندروئید و آیفون در دسترس است به طور کلی با عکس گرفتن از روی هرچیز اطلاعات مربوط به آن را در وب جستجو کرده و اطلاعات مرتبط با عکس را ارائه می‌کند که در تازه‌ترین به روز سازی این نرم افزار، امکان حل جدول‌های سودوکو نیز به آن افزوده شده است.

تحقیقات نشان می‌دهد که حل جدول می‌تواند مغز را 14 سال جوان‌تر نگه دارد.

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , ,

تمامی حقوق محفوظ است
Copyright 2005-2014 © sudoku.ir All rights reserved. site by: yadaboo.ir